Fotoepilaator IPL ZKMAGIC Karvaeemaldus

159,99

Kehakarvade eemaldamine fotoepilaatoriga

 

–  Ei mingit igapäevast raseerimist
–  Ei mingit raseerimisest tulenevat nahaärritust
–  Kiire ja valutu
–  5 erinevat võimsusrežiimi
–  Säästa raha: kodune epilatsioon on oluliselt soodsam kui salongis, kuid tulemus on sama!

 

96% naistest, kes on proovinud fotoepilaatorit, ei lähe enam tagasi vanade karvaeemaldusmeetodite juurde. Lõpeta oma naha igapäevane ärritamine raseerimisteradega!

Sile nahk

 

Fotoepilaator eemaldab soovimatud kehakarvad bikiinipiirkonnast, kaenlaalustelt, jalgadelt ja huulte ümbrusest. Mida tumedamad on karvad, seda tõhusam on fotoepilatsioon.

 

Tavapärased karvaeemaldusmeetodid nagu vahatamine või raseerimine ärritavad nahka, mis muutub selle tulemusel karedaks. Karvad hakkavad sisse kasvama ning tekivad haavakesed, mädakolded ja pigmendilaigud. Fotoepilaator vabastab neist probleemidest jäädavalt, kuna intensiivsed impulssvalguskiired hävitavad karvasibula. Pärast seda ei ole nahk ei kare ega lööbes!

 

-
+
Tootekood: IIDHRZ Kategooria:

Kirjeldus

IPL devices hair removal
IPL devices hair removal
IPL devices hair removal
IPL devices hair removal

Vastupidav valutu karvaeemaldus

IPL-i karvade eemaldamise seade kasutab professionaalset IPL-i (intensiivne impulssvalgus) tehnoloogiat, et suunata juuksejuuri, katkestada juuste kasvutsükkel ja vältida tõhusalt nahakahjustusi. Selle roll on suunata juuksefolliikulisid, suunata valgusenergia juurtele, absorbeerida melaniini ja pärssida juuste kasvu.

5 energiataset

Sellel IPL-i karvade eemaldamise seadmel on 5 reguleeritavat energiataset, mis sobivad erinevate nahatundlikkuse ja ravipiirkondade jaoks. 2 nupuga disain, lihtne kasutada ja reguleeritav võimsustase ja režiim. Suure LCD-ekraaniga saate selgelt juhtida kasutatavaid töösätteid.

2 reguleeritavat välgurežiimi

IPL-i karvade eemaldamise seadmel on kaks režiimi. Automaatrežiim sobib suurematele ravipiirkondadele nagu jalad, selg ja käed. Manuaalrežiimi kasutatakse tundlike või väikeste piirkondade jaoks, nagu bikiinipiirkond, ülahuul ja kaenlaalused.

Ökonoomne ja ajasäästlik

Meie IPL karvade eemaldamise süsteemiga saate säästa raha ja aega. Sama efekti saate saavutada ka kodus, ilma et peaksite karva eemaldamiseks ilusalongi minema, säästes nii raha kui aega!

Eluaegne epilaator

IPL-epilaator on konstrueeritud 999 000 välguga, mis on turul omalaadseim. Epilaatorile ei ole vaja asendusfiltreid osta. See on kaasaskantav seade, mis annab teile tõhusa ja püsiva karvade eemaldamise efekti.

Lisainfo

Kaal 0,800 kg
Mõõtmed 30 × 25 × 14 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fotoepilaator IPL ZKMAGIC Karvaeemaldus”

Your email address will not be published.

5