Õhukuivati Gocheer 4L kuni 50 m²

140,00

★ Kvaliteetne

★ Topeltefektiga süsteem

★ Mitu funktsiooni

★ Ohutu ja töökindel

Laost otsas

Wishlist
Tootekood: ÕHGD1 Kategooria:

Kirjeldus

See majapidamises kasutatav õhukuivati Gocheer kasutab pooljuhtkondensatsioonitehnoloogiat, mis suudab iga päev tõhusalt absorbeerida kuni 1000 ml liigset vett õhus. Lisaks on 4 liitrine veepaak mõeldud pidevaks kuivatamiseks mitme päeva jooksul. Veepaaki ei ole vaja sageli tühjendada.

Kvaliteetne

Sellel õhukuivatil on kuni 50 m² kuivatuspind, mis sobib väga hästi kõrge õhuniiskusega piirkondadesse, nagu vannituba, väike kelder, kapp, köök ja elutuba. Jätke liigse veega hüvasti, eemaldage allergeenid, nagu hallitusseened, vältige niiskust ja hallitust ning parandage õhukvaliteeti.

Topeltefektiga süsteem

See õhukuivati ​​on varustatud kahe jahutuspooljuhiga ja saavutab ülitõhusa 360-kraadise niiskuse eemaldamise. Gocheer õhukuivati ​​õhukuivatusefekt on enam kui kahekordistunud. See töötab vaikselt ja vaikselt, nii et saate seda kasutada 24/7 ilma valju või häiriva helita.

Mitu funktsiooni

Toetage kahte töörežiimi, valige vastavalt oma vajadustele. Superrežiim, tõhus ja kiire niiskuse eemaldamine, tavarežiim, müra alla 40 dB, sobib lugemiseks või magamiseks. Taimeri funktsioon võimaldab seadmel töötada määratud aja jooksul, mis annab teile rohkem mugavust, energiasäästu ja keskkonnakaitset. Teie valik võib olla mitmevärviline, ühevärviline või mitmevärviline valgustus.

Ohutu ja töökindel

Automaatne väljalülitus, kui veepaak täitub veega või väljub masinast, kaasaskantav õhukuivati ​​lülitub automaatselt välja, et vältida veepaagi ületäitumist ja kaitsta seadet kahjustuste eest.

 

Tootest

Tootja: Gocheer
Toote Mõõdud: 18 x 25 x 34,49cm
Värv: Valge
Kauba kaal: 3,43 kg

Lisainfo

Kaal 3,5 kg
Mõõtmed 20 × 30 × 40 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Õhukuivati Gocheer 4L kuni 50 m²”

Your email address will not be published.

5