- 20%

Aktiivsusmonitor Fitbit Charge 5

Maksa kolmes osas: 48.00 €, 48.00 €, 47.99 €.
Maksa alles 25.06.2024
Kuumakse alates 5.39 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

143,99

Anna igapäevarutiinile uus tähendus koos Fitbit Charge 5 ja Premium-liikmelisusega – see on meie kõige moodsam aktiivsus- ja tervisemonitor, mis näitab, kas oled valmis treenima või peaksid eelistama hoopis taastumist.

-
+
Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Igapäevane valmisolek
Taasavastage oma päevarutiin
Fitbit Charge 5 ga Optimeeri oma treeningrutiini igapäevase valmisoleku skoori abil, mis on saadaval Fitbit Premiumi liikmetele. Fitbit Charge 5 annab Igal hommikul Fitbiti rakendus tulemuse, mis põhineb sinu aktiivsusel, unel ja südame löögisageduse muutustel. Samuti saad päevaks isikupärastatud eesmärgi ning soovitatavad treening- või taastumissessioonid, sõltuvalt sellest, mida sinu keha sel päeval enim vajab.3

Stressi haldamise tööriistad
Leia sisemine rahu
Randmel oleva EDA (elektrodermaalse aktiivsuse) anduri abil saad näha, kuidas sinu keha reageerib stressile, luua teadveloleku harjutusi ja parandada oma vaimset heaolu. Fitbit Charge 5 Abiks on ka igapäevane aktiivsusskoor, mis näitab, kuidas sinu treeningrutiin, teadveloleku harjutused ja uni stressitaset juhtida aitavad.

Tervisemõõdikud
Jälgi oma heaolu muutusi
Vaata tähtsaid tervisemõõdikuid, nagu SpO2, südame löögisageduse muutused, nahatemperatuuri kõikumised ja teised andmed*. Lisaks saad vaadata oma isiklike andmete vahemikke ja suundumusi viimaste kuude jooksul. See kõik sisaldub sinu 6-kuulises Premium-liikmelisuses.3

Sisseehitatud GPS
Vaata oma andmeid reaalajas
Õues joostes, matkates või ringi liikudes võid nüüd telefoni maha jätta ning jälgida reaalajas tempot ja vahemaad otse aktiivsusmonitorilt, millel on sisseehitatud GPS. Seejärel hangi Fitbiti rakendusest oma treeningintensiivsuse kaart, et näha teekonna jooksul kujunenud tempo- ja südametöö tsoone.

Sisaldab 6-kuulist Fitbit Premium liikmelisust
Tea ja saavuta koos Fitbit Premium liikmelisusega rohkem
Pane kogutud teadmised Premiumi abil enda kasuks tööle ja leia inspiratsiooni uute soovitatud treeningute, teadveloleku seansside, lõbusate väljakutsete ja muu abil. Samuti saad oma keha ja vaimu kohta spetsiifilisi tervisealaseid teadmisi oma heaolu paremaks mõistmiseks.3

STRESSI HALDAMISE TÖÖRIISTAD
Vaata oma igapäevast skoori, mis näitab sinu keha füüsilist reaktsiooni stressile. Näed, kuidas sinu treeningrutiin, teadveloleku harjutused ja uni stressitaset juhtida aitavad.

PEEGELDUSED
Jälgi oma emotsionaalset heaolu, määrates oma enesetunde taset rahulikust kuni stressirohkeni. Seda näiteks peale EDA skannimist, juhitud hingamisseanssi või igal muul ajal.

KIIRE JA AEGLASE SÜDAMETÖÖ TEAVITUSED
Südame löögisagedus on sinu tervisliku seisundi võtmenäitajaks, nii et ole valmis, et Charge 5 annab märku, kui pulss on normist kiirem või aeglasem.

PUREPULSE® ABIL 24/7 SÜDAMETÖÖ JÄLGIMINE
Esmalt jälgi kaloripõletust ja optimeeri treeninguid PurePulse pideva pulsijälgimisega ning seejärel vaata Fitbiti rakenduses oma puhkeoleku aja pulsisagedust ja kardiotervise taset (VO2 Max).

SÜDAMETÖÖ TSOONID 
Treeningute ajal kuvatakse ekraanile reaalajas statistikat, et näeksid, kas viibid hetkel rasvapõletus-, kardiotreeningu- või tipptsoonis, ning saaksid jõupingutusi vastavalt oma eesmärkidele suurendada või vähendada.

MENSTRUAALTERVISE JÄLGIMINE 
Õpi oma keha paremini tundma, kasutades Fitbiti rakendust menstruaaltsüklite või selle sümptomite registreerimiseks ja mustrite avastamiseks tsüklites.5

VEEKINDEL 
Fitbit Charge 5 on veekindel kuni 50 meetri sügavuseni, mis tähendab, et võid kanda seda basseinis, vihmasajus, rannas ja mujalgi.

AKTIIVTSOONI MINUTID
Saa soovitud tulemusi igast treeningust. Aktiivtsooni minutid jälgivad sinu pulssi, et suunata sind soovitud intensiivsustasemeni ja selle juures hoida.

TREENINGUTE INTENSIIVSUSKAART – AINULT RAKENDUSESISENE
Pärast välitreeningut koos sisselülitatud GPS-iga viska Fitbiti rakenduses pilk oma treeningu intensiivsuskaardile, et näha teekonna vältel registreeritud tempo- ja südametöö tsoone, mis annavad teada, millistel lõikudel sa endast maksimumi andsid.

TERVE PÄEVA AKTIIVSUSE JÄLGIMINE
Charge 5 jälgib terve sinu päeva aktiivsust, nagu tehtud sammud, vahemaa, aktiivtsooni minutid ja põletatud kalorid, et näidata, kuidas iga osa päevast viib sind sinu eesmärkidele lähemale.

TREENINGREŽIIMID
Vali 20 treeningrežiimi seast, et saada treeningute ajal reaalajas statistikat – või siis lase SmartTrackil oma harjutused automaatselt ära tunda ja salvestada.

UNE FAASID JA UNESKOOR 
Saa oma unekvaliteedist parem ülevaade, jälgides igapäevast uneskoori koos ajagraafikutega kerges, sügavas ja REM-une faasis. Seejärel vaata, kuidas oma unekvaliteeti parandada ja ärgates veelgi erksam olla.

VAIKNE ÄRATUS 
Tunne end veelgi erksamana koos vaikse äratuse funktsiooniga – Charge 5 äratab sind kergemast unefaasist õrnade vibratsioonidega ning seda pooletunnise ajavahemiku jooksul sinu poolt määratud äratusaja ümber.

UNEREŽIIM 
Naudi edasilükatud äratust vaikuses, kasutades nutitelefoni märguannete vaigistamiseks unerežiimi ja ekraani öise aktiveerumise peatamist. Määra randmel sobiv aeg, et unerežiim automaatselt sisse lülitada.

FITBIT PAY 
Laadi oma krediit- ja deebetkaardid Fitbiti rakenduse rahakotti, seejärel kasuta Charge 5, et teha liikvel olles kontaktivabu makseid kohvikutes, toidupoodides, ühistranspordis ja mujalgi. Seda kõike ilma oma telefoni või rahakotita.

ALATI SEES EKRAAN 
Alati sees ekraani aktiveerimisel piisab reaalajas treeningstatistika ja kellaja vaatamiseks ühest pilgust ekraanile – kasvõi keset planguharjutust.1

TEAVITUSED
Võta vastu kõnede, tekstsõnumite, kalendrisündmuste ja nutitelefoni rakenduste (nt Gmail, WhatsApp ja Facebook) teavitusi ning saada kiirvastuseid otse oma randmelt. Kiirvastuse funktsioon on saadaval ainult Androidi kasutajatele. Aktiivsusmonitor ja telefon peavad asuma lähestikku.

GOOGLE’I KIIRÜHENDAMINE
Androidi kasutajad saavad kasutada Google Fast Pair kiirühendamise funktsiooni, et lihtsustada seadistamist ja alustada oma eesmärkide täitmist kiiremini.

*Eelduseks on Premium-liikmelisus

1. Tervisemõõdikute töölaud ja juhtpaneelil kuvatavad mõõdikud pole kõikides riikides saadaval. See funktsioon ei ole ette nähtud ühegi haigusseisundi diagnoosimiseks ega raviks ning seda ei tohi kasutada meditsiinilistel eesmärkidel. Selle eesmärk on anda teavet, mis aitab sul oma heaolu kontrollida ja jälgida. Kui sul on mure oma tervise pärast, räägi sellest oma tervishoiuteenuse osutajaga. Kui arvad, et sul on tervislik hädaolukord, helista viivitamatult hädaabinumbril.
2. Fitbiti EKG-rakendus on koos Charge 5-ga peagi saadaval valitud riikides. Ei ole ette nähtud kasutamiseks alla 22-aastastele inimestele. Vaadake lisa fitbit.com/ecg.
3. Premium-pakkumised on mõeldud ainult uutele ja taasliituvatele Premiumi kasutajatele. Nõutav on kehtiva makseviisi olemasolu. Premiumi sisu ja funktsioonid võivad muutuda. Peagi tulekul. Igapäevase valmisoleku funktsioon eeldab Fitbit Premiumi liikmelisust. Premium-sisu soovitused pole kõikides piirkondades saadaval ja need võivad olla ainult inglise keeles. 
4. Aku tööaeg võib sõltuvalt kasutusest ja teistest teguritest muutuda. Kuni 5 tundi koos püsivalt sisselülitatud GPS-iga.
“5. See funktsioon ei ole mõeldud kasutamiseks rasestumisvastase vahendina või teistel meditsiinilistel eesmärkidel. Fitbit ei luba ega garanteeri ühelgi moel, et seda funktsiooni saab kasutada soovitud tulemuste saavutamiseks. See funktsioon ei pruugi ennustada täpselt sinu menstruaaltsükleid ega anda nendega seotud teavet. See funktsioon on mõeldud ainult selleks, et aidata kasutajatel teatud andmeid jälgida.”

Kui sa oled juba sportlik siis soovitame sulle ka kvaliteetset ja vastupidava akuga massaazipüstolit

Fitbit Charge 5 saad veel tutvuda Fitbiti kodulehel

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed -
Värv

Sinine, Valge

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aktiivsusmonitor Fitbit Charge 5”

Your email address will not be published.

5