Aktiivsusmonitor Tipmant

Maksa alles 25.06.2024

74,99

Aktiivsusmonitor Tipmant

pulsikellaga vererõhu mõõtmine, fitness tracker, veekindel IP68, sammulugeja.
Spordikell naistele meestele lastele
Ühildub: ios iPhone ja Android mobiiltelefonidega

-
+
Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Fitness tracker.

Aktiivsusmonitor Tipmant 1,14-tollise IPS-värviekraaniga fitness-käepael pakub suurepärast HD-pildi kvaliteeti ja ülitundlikku puutesensorit. Viimase 2019. aasta versiooni Advanced Nordic 52832-sse integreeritud kiip pakub madalaimat energiatarbimist, kõrgeimat integratsiooni, täielikku andmete täpsust ja pikemat aku kasutusaega.

Aktiivsusmonitor jälgib teie samme, põletatud kaloreid, läbitud kilomeetreid ja päeva jooksul aktiivsuse minuteid. Ühendage oma nutitelefoni GPS-iga, et määrata reaalajas täpne kiirus, vahemaa ja marsruudid.

Südame löögisageduse monitorid ja automaatne unesalvestus: pidev, automaatne, randmel põhinev pulsimõõtmine ilma ebamugava rinnarihmata. See võib aidata teil oma tervist ja vormisolekut paremini mõista. Spordikell jälgib automaatselt, kui kaua ja kui hästi sa magad. Samuti saate seadistada vaikse äratuse, mis äratab teid vaikse vibratsiooniga.

Intelligentne märguannete meeldetuletus ja IP68 veekindel: Bluetooth-ühendusega treeningujälgija vibreerib, et teavitada teid sissetulevatest märguannetest, nagu kõned, meilid, SMS ja SNS (Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp jne). Nii et te ei jäta ühtegi olulist teavet märkamata. Samuti saate treeningujälgijaga otse kõnedest keelduda. Veekindla kaitseklassiga IP68 saate fitnessi käepaela kanda vihma käes, käsi pestes ja isegi ujudes.

Aktiivsusmonitor ühildub: laadige alla ja installige tasuta rakendus “H Band”, skannides QR-koodi või otsides Google Playst või Apple App Store’ist. Toetatud süsteemid: iOS 8.0 või uuem, Android 4.4 või uuem. Kõik funktsioonid töötavad nii Android telefonide kui ka iPhone’idega. See treeningkell on ilus kingitus meestele, naistele, tüdrukutele, poistele, daamidele, härradele.

All-day activity tracking.

Heart rate monitor.

GPS connection

Intelligent notification.

Silent alarm

Camera recording.

 

Waterproof IP68.

Sleep monitoring.

Motion detection.

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed -
Värv

Must, Punane, Roheline

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aktiivsusmonitor Tipmant”

Your email address will not be published.

5