Apple Watch Series 7

Maksa kolmes osas: 276.00 €, 276.00 €, 275.99 €.
Kuumakse alates 21.14 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

419,99827,99

Täisekraan. Oma ajast ees.

Kõige suurem ja täiustatum ekraan siiani.
Läbi aegade kõige vastupidavam Apple Watch.
Kuni 33% kiirem laadimine.

-
+
Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Suur ekraan. Tohutu erinevus.
Suurem ekraan täiustab tervikpilti ning muudab Apple Watch 7 kasutamise ja lugemise lihtsamaks. Apple Watch 7 esindab meie siiani suurimat ja säravaimat mõtlemist.

Füüsikareeglid on rikkumiseks. Väljakutseks oli luua tunduvalt suurem ekraan nii, et Watch 7 enda mõõtmed liigselt ei muutuks. Selleks kujundati ekraan täielikult ümber, vähendades ääri 40%, mis võimaldab Series 6 mudeliga võrreldes 20% suuremat ekraaniala. Ja üle 50% suuremat ekraaniala kui mudelil Series 3. See toob naeratuse näole.

Alati sisselülitatud Retina-ekraan. Sul on aeg särada. Sihverplaadilt kellaaja või muu teabe nägemiseks ei ole vaja enam tõsta rannet ega puudutada ekraani, sest ekraan ei puhka kunagi. Ja nüüd on see siseruumides 70% heledam ka siis, kui ranne on all.

Piltilus servast servani.
Watch 7 Ekraani servades valgus kergelt murdub, mis loob tunde, et ekraan läheb sujuvalt üle korpuseks.

Puuduta. Nüüd veel lihtsam.
Watch 7 Kogu süsteemis on nupud ümber kujundatud, kasutades ära suurema ekraani eeliseid. Seega on rakenduste Calculator ja Timer kasutamine ülimalt lihtne.

Kasuta trenniaegade jälgimise rakendust. Suuremalt ekraanilt näed kõike silmapilkselt ja selgelt.

Murranguline uudis. Watch 7 on läbi aegade kõige vastupidavam Apple Watch.
Suurema, alati sisselülitatud Retina-ekraani saavutamiseks tuli teha põhjalikud disainimuudatused. Need uuendused aitasid valmistada ka kõige mõranemiskindlama esikristalli.

Igast küljest tugevam.
50% paksem esikristall. Oma kõige kõrgemas punktis on esikristall üle kahe korra paksem kui Apple Watch Series 6 mudelil ja see lisab tugevust ja vastupidavust.

Kõva konstruktsioon. Esikristall on ümber kujundatud lameda alusega, mis loob pragunemiskindlama vormi.

Terve tulevik särab. Täisekraanil.
Watch 7 mõõda oma vere hapnikusisaldust innovaatilise anduri ja rakenduse abil. EKG saad teha igal ajal, igas kohas. Nagu ka oma pulssi kontrollida. Lisaks muud uuendused nagu ärksameelsuse ja une jälgimine, mis hoiavad sinu tervisel silma peal pealaest jalatallani. Nii toob Series 7 sinuni veelgi rohkem terviseülevaateid.

Mõõda oma vere hapnikusisaldust. Innovatsioon on meil veres. Vere hapnikusisaldus on su üldise heaolu üks põhinäitajaid. See aitab mõista, kui hästi omastab keha hapnikku ja kui palju hapnikku kantakse kehasse laiali. Apple Watch Series 7 uus erakordne andur ja rakendus võimaldavad sul mõõta oma vere hapnikusisaldust ning teha nii päeval kui öösel taustmõõtmisi.

EKG saad teha igal ajal. EKG-rakendusega Apple Watch Series 7 on võimeline koostama EKG, mis sarnaneb ühe anduriga elektrokardiogrammiga. See on kantavate seadmete jaoks pöördeline saavutus, mis võib pakkuda üliolulist teavet arstidele ja südamerahu sulle.

Su sõrm räägib mõndagi su südame kohta. Diginuppu Digital Crown sisse ehitatud elektroodid ja tagakristall töötavad koos EKG-rakendusega, et lugeda su südame elektrilisi signaale. Puuduta lihtsalt diginuppu Digital Crown, et luua vaid 30 sekundiga EKG signaalikuju. EKG-rakendus näitab, kui südamerütmis on märke rütmihäirest (tõsisest ebaregulaarsest südamerütmist), või siinusrütmist, mis tähendab, et süda lööb normaalses rütmis.

Kell näitab uneaega. Rakendus Sleep ei jälgi ainult sinu und. Saad selle abil ka ajastada magamamineku ja juurutada uinumisrutiini, et ennast hästi välja puhata. See jälgib su magamise ajal isegi hingamissagedust. Kui värskendav.

Mõjuvalt motiveeriv.
Kümned trennirežiimid vaid puudutuse kaugusel. Kõikvõimalike liikumisviiside jälgimine. Seda 75 miljoni laulu saatel Apple Musicust. Series 7 annab endast kõik. Ja tänu suuremale ekraanile näed sa oma edenemist ja mõõdikuid kiiremini ja selgemalt, nii kuival maal kui vees. Tuleb vaid pihta hakata. Sest võimalusi on nüüd veelgi rohkem.

Sulle sobiv sport. Kükita, servi, sammu, tee mida iganes – Apple Watch pakub selle jaoks treeninguid. Ja nüüd on endorfiinide vallandamiseks Tai Chi ja pilates. Stardijoon on sinu randmel.

Rattasõit sai just uue käigu. Apple Watch tuvastab pedaalimise automaatselt ja tuletab sulle trenni alustamist meelde. Kukkumistuvastus on optimeeritud rattasõiduks ja ka muuks treeninguks ning saab teha hädaabikõne kui kukud. Häälfunktsioon annab jooksvalt treeningandmeid nagu kiirus, vahemaa ja palju muud, et sina saaksid silmi turvaliselt tee peal hoida. Ja täiustatud algoritm arvutab kaloreid täpsemalt ka näiteks e-rattal sõites.

H2O. Omas elemendis. Apple Watch on veekindel kuni 50 meetri sügavusel. Pole vahet, kas oled avavees või jälgid oma tulemusi basseinis, kõik on ikka kontrolli all.

Kõik vajalik on alati kaasas.
Pane vaid Apple Watch 7 randmele ja stardi. Watch 7 hoiab suurel ekraanil olulised inimesed ja asjad sinu lähedal Ja saadaoleva mobiil­andme­sidega saad ühendust hoida oma pereliikmete, sõprade, muusika, teadete, fotode ja palju muuga ka siis, kui sul telefoni pole.

Wallet hoiab kõik ühes kohas. See on väärtus. Ava uks. Käivita auto. Mine lennukile. Maksa peaaegu kõige eest. Ja see on alles algus. Rakendus Wallet aitab hoida kõik olulised asjad ühes kohas. Ideaalne, kui sul päev tegemisi täis.

Maps. Sinu parem käsi navigeerimisel. Oled sa jalakäija või autojuht, kaardirakendus Maps aitab sind reaalajas kõikjal liikluses, näidates ülevaateid oludest ja isegi teateid intsidentidest ja teede sulgemisest.

Kõigeks on spetsiaalselt loodud rakendus.
Juurdepääs tuhandetele App Store’i rakendustele otse randmelt. Apple Watch on ideaalne isiklik seade kõige jaoks, mida teha armastad. Surfamine, fotograafia, astronoomia, mida iganes. Laadi vaid rakendus otse Apple Watchi ja sul on kõik vajalik käepärast.

Sinu näoga sihverplaadid.
Oma Watch 7 kella sihverplaati saad vabalt muuta nii, et see näitab täpselt seda, mis sind päriselt huvitab. Kui oled näiteks surfar, saad silmapilkselt vaadata tõuse ja mõõnasid, tuult ja veetemperatuuri. Ning sihverplaate saab isegi sõprade ja pereliikmetega meili teel või tekstsõnumis jagada.

Kui sa oled juba sportlik siis soovitame sulle ka kvaliteetset ja vastupidava akuga massaazipüstolit

Apple Watch Series 7 saad veel tutvuda Apple kodulehel

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed -
Värv

Blue, Gold, Gold/Dark Cherry, Graphite, Graphite/abyss, graphitegray, Green, Midnight, Red, Silver, silver/starlight, Starlight

Suurus

41mm, 45mm

Stiil

GPS, GPS+CELLULAR

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apple Watch Series 7”

Your email address will not be published.

5