Inhalaator KKmier

Maksa alles 25.08.2024

65,00

InhalaatorIga saate spetsiaalselt ravida ülemiste ja alumiste hingamisteede haigusi, nagu külmetushaigused või astma.

Aerosoolravi aitab leevendada hingamisteede sümptomeid.

-
+
Tootekood: KKCI Kategooria:

Kirjeldus

Väga tõhus ultraheliinhalaator

Inhalaator ravib hingamisteede haigusi, nagu külmetushaigused, bronhiit ja muud hingamisteede haigused. Kasutame vedelike aurutamiseks uusimat tehnoloogiat ja mikropoorset disaini. Pihustatud osakeste suurus (MMAD) on 2,3 ± 25% um. Suur jõudlus muudab pihustuskiiruse kiiremaks ja pihustuskiirus on > 0,2 m/min.

Reguleeritav pihustamine

Meie pihusti saab reguleerida pihustusmahtu. Seadme töötamise ajal saab pihustuskiirust lülitit vajutades reguleerida. Pihustamise maht: I tase ≥ 0,25 ml/min, II tase ≥ 0,15 ml/min. Inhalaator lülitub automaatselt välja pärast 20-minutilist pidevat kasutamist.

Vaikne udu ja liitiumaku

Inhalaator on vaikne ja sobib lastele ja täiskasvanutele. Sissehingamine on väga meeldiv ja lihtne. Kasutamine ei häiri ei oleviku ega lemmikloomade puhkust ega und. KKmier inhalaatori aku on liitiumaku. Saate selle endaga kaasa võtta ja seda igal ajal ilma laadimata kasutada.

Kerge ja kaasaskantav

Pihusti kaalub vaid 95 g. Tänu kaasaskantavale disainile ja ühe puutega nupule saate selle kõikjale kaasa võtta. Ja eemaldatavat ravimitopsi on lihtne puhastada ja steriliseerida; saate mini-nebulisaatorit lihtsalt laadida USB-andmekaabli või toitepanga kaudu. See on väike ja kaasaskantav, ideaalne igapäevaseks reisimiseks ja koduseks hoolduseks.

Automaatne puhastusfunktsioon

Ravimitopsi on lihtne eemaldada ja puhastada. Pärast iga kasutamist peate esmalt puhastama ravimitopsi puhta veega ja seejärel kasutama seda pärast kuivatamist. Vajutage ja hoidke toitelülitit 3 sekundit all (puhta veega), et lülituda automaatsele puhastusrežiimile.

Lisainfo

Kaal 0,100 kg
Mõõtmed 20 × 20 × 15 cm
Tarne

Tellimus jõuab pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul.
Tekkivate küsimuste korral saada kiri e-posti aadressil info@kehahooldus24.ee
Omniva pakiautomaat: https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad
SmartPOST pakiautomaat: http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad
DPD pakiautomaat: https://www.dpd.com/ee/et/pakiautomaatide-nimekiri/nimekiri/
Kullerteenus: Kullerteenust osutab VENIPAK. Tellimuse transport toimub 2-5 tööpäeva jooksul kliendi poolt määratud aadressile.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Inhalaator KKmier”

Your email address will not be published.

5