Jalamassaaži seade (Renpho 2.0)

Maksa kolmes osas: 66.34 €, 66.34 €, 66.32 €.
Maksa alles 25.07.2024
Kuumakse alates 6.61 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

199,00

– Multifunktsionaalne jalamassaažiseade

– Mitmetasandiline massaaži seadistus

– Täiustatud küttefunktsioon 3 režiimiga

– Ergonoomiline

-
+
Tootekood: JAL1 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Multifunktsionaalne jalamassaažiseade
Renpho jalamassaažiseade on varustatud pöörleva palli, rulliku ja soojendusfunktsiooniga ning pakub teile ainulaadset, personaalset Shiatsu sõtkumise ja rullimise jalamassaaži kogemust varvastest kandadeni. Tänu sellele 3D kaetud massaažile saavad teie jalad meeldiva massaažikogemuse.

Mitmetasandiline massaaži seadistus
3 sõtkumise intensiivsuse ja 3 survetasemega saate nautida täpselt sellist massaaži, nagu soovite. Seega saate valida vastavalt oma isiklikele eelistustele või kohandada seda vastavalt oma vajadustele. Kõiki funktsioone saab juhtida iseseisvalt. Sellel on ka automaatne väljalülitusfunktsioon 15 või 30 minutiks, et vältida ülestimulatsiooni.

Täiustatud küttefunktsioon 3 režiimiga
Enamik turul olevaid jalamassaažiseadmeid soojendab ainult jalatalla. Renpho FM-079R Shiatsu Foot Massager on täiendatud mitme soojendusrežiimiga: täisjalg, jalalaba ja jalatald. Lisaks kuumeneb see seade kiiresti, vaid 2-3 minutiga. Tänu soojendusfunktsioonile muutub rahustav sügavmassaaž oluliselt intensiivsemaks, et vähendada lihasvalusid ja pingeid. Lisaks saab küttefunktsiooni iseseisvalt reguleerida.

Ergonoomiline
See Renpho jalamassaažiseade on ergonoomiliselt kujundatud nii, et see täiendaks inimese jala struktuuri maksimaalse mugavuse tagamiseks. Ja sobib jalasuurusega kuni 46. Lisaks on seadmega kaasas puutetundliku ekraaniga juhtpult ja pult, mis teeb kasutamise lihtsaks.

Ideaalne kingitus
Jalavarrukad on hingavad ning puhastamiseks ja pesemiseks eemaldatavad. Seadet saab kasutada iga pereliige. Seda saab kasutada nii kodus kui ka kontoris jalgade igapäevaseks puhkamiseks. See on ideaalne kingitus sünnipäevaks, emadepäevaks, isadepäevaks, tänupühadeks ja jõuludeks igas vanuses inimestele.

Lisainfo

Kaal 4 kg
Mõõtmed 43 × 39 × 25 cm
Tarne

Tellimus jõuab pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul.
Tekkivate küsimuste korral saada kiri e-posti aadressil info@kehahooldus24.ee

Värv

Must, Valge