Kaalud (Renpho ES-WBE28)

Maksa alles 25.07.2024

74,99

  • Põhjalik analüüs
  • Andmeedastus WiFi & Bluetoothi ​​kaudu
  • Kvaliteetne ITO kate
  • Kaal kogu perele
  • Ühildub teiste treeningrakendustega
-
+
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Andmeedastus WiFi & Bluetoothi ​​kaudu: 4 sisseehitatud kiibiga Renpho kehaanalüüsi. Kaalud võimaldavad kohest andmeedastust Bluetoothi ​​ja 2,4 GHz WiFi võrgu kaudu. (Ei toeta 5 GHz WiFi võrku). Mõõtmisteate edastamine lülitub automaatselt saadaolevasse režiimi. Saate end igal ajal kaaluda ilma nutitelefonita. Mõõtmisandmed sünkroonitakse automaatselt rakendusega.

Põhjalik analüüs: kaalu, KMI ja keha rasvaprotsenti saab lugeda otse kaalu ekraanilt. Rakenduses kuvatakse veeprotsent, lihasmass, luumass, skeletilihased, rasvavaba kehakaal, vistseraalne ja nahaalune rasv, valk, ainevahetuse vanus ja baasmäär. Teie mõõtmisandmed kuvatakse rakenduses trendijoontena nädala, kuu ja aasta vaates.

Kvaliteetne ITO kate: Renpho kvaliteetsed kaalud  on 4 integreeritud kiipi ja 4 ülitäpset andurit. 5 mm paksusel turvaklaasil juhtiva ITO-kattega kaetud kaal mõõdab sammuga 0,05 kg kuni maksimaalse kandevõimeni 180 kg. 3 x AAA patareid (ei kuulu komplekti).

Kaal kogu perele: loo kasutajaprofiilid ja erista mitu inimest, kes kaalu korraga kasutavad. Seega näeb igaüks oma isiklikku edusamme oma kasutajakontol. Kaal tuvastab ja jälgib automaatselt kuni 8 kasutajat.

Ühildub teiste treeningrakendustega: saate oma mõõtmisandmeid sünkroonida Samsung Healthi, Apple Healthi ja Google Fitiga. Rakendus ühildub ka Apple Watchiga.

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed -
Värv

Sinine, Valge

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kaalud (Renpho ES-WBE28)”

Your email address will not be published.

5