Kätemasseerija (Comfier1.0)

Maksa kolmes osas: 33.00 €, 33.00 €, 33.00 €.
Maksa alles 25.07.2024

99,00

✔️ Aitab vähendada valu kätes.
✔️ Lõdvestab käsi.
✔️ Soodustab vereringet.
✔️ Pakub leevendust.
✔️ Takistab käte naha vananemist.

Laost otsas

Tootekood: KÄT2 Kategooria:

Kirjeldus

Comfier elektriline käsimassaažiseade kasutab kompressioonmassaaži, et hellitada teie käe kõiki osasid, ja töötab sõrmedel, et tagada sügav lõõgastus. Soojusfunktsiooniga käsimassaažiseade aitab lõdvendada sõlmi, leevendada tõhusalt karpaalkanalit ja leevendada sõrmede väsimust.

Peopesamassaažiseadmel on 3 režiimi, värskendav, tervisehooldus, lõõgastus ja 3 intensiivsusastet iga režiimi jaoks. Käsimassaažiseade aitab avaldada rütmilist survet kogu käele, randmest kuni peopesade ja sõrmedeni.

Juhtmevaba ja puutetundliku ekraani juhtimine. Juhtmevaba käsimassaažiseade rahustab käsi ja sõrmi ülalt alla, et saavutada sügav lõdvestus. Laetav käsimassaažiseade on kaasaskantav ja seda saab kasutada kodus, kontoris või liikvel olles. Lihtne juhtimine 5, 10, 15 minuti taimeri seadistustega puuteekraani juhtpaneeli kaudu on mugav.

Mugav soojuskompressiooniga kätesoojendaja masseerija soojendab käsi kiiresti ja hoiab need niiskena, et need ei kuivaks. See pakub õrna soojusteraapiat, mis soodustab vereringet ja leevendab käte valutavaid lihaseid, tuimust, külmetavaid sõrmi ja peopesa. Isikupärastage oma massaažirežiim, seadistades 3 surveprogrammi koos valikulise soojendusega.

Ideaalsed jõulukingid. Ideaalne jõulukink naisele, emale, isale või teistele lähedastele kätevalu leevendamiseks.

Lisainfo

Kaal 4 kg
Mõõtmed 34 × 20 × 15 cm
Tarne

Tellimus jõuab pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul.
Tekkivate küsimuste korral saada kiri e-posti aadressil info@kehahooldus24.ee