Massaažipadi (Onlyelax)

Maksa alles 25.05.2024

49,99

✔️ Aitab vähendada lihasvalu ja emotsionaalset pinget.
✔️ Stimuleerib vereringet.
✔️ Aktiveerib rasvkoe vereringet.
✔️ Toetab koos endokriin- ja närvisüsteemi.

Laost otsas

Wishlist
Tootekood: MAS3 Kategooria:

Kirjeldus

Kerge ja sügav massaaž. Massaažipadja kuju sobib erinevatele kehaosadele nagu kael, selg, jäsemed ja kõht. Kaela masseerija põhineb inimkeha nõelravi punktidel ja teeb nõelravi punktide massaaži, et leevendada lihaste väsimust ning leevendada valu ja jäikust.

4 sõtkuvat massaažiosa, reguleeritav infrapuna soojendusfunktsioon, 3 massaažikiirust. Massaaži intensiivsust saab reguleerida soovitud intensiivsusele olenevalt enesetunde intensiivsusest, see võib olla kerge või raske. Kui tunned, et massaaž on tugev, võid proovida massaaži ajal rätiku lisamist, et massaaži intensiivsust veelgi vähendada.

Kerge, kaasaskantav ja pehme. See massaažipadi on väga kerge. Võtke see pikkadele reisidele kaasa ja nautige suurepärast massaažiefekti. Massaažipadja materjaliks on samet, mis annab kasutamise ajal pehmema ja nahasõbraliku elamuse.

Massaaž autos või kontoris. See masseerija on varustatud spetsiaalse autoadapteriga, mida saab autos kasutada (sigaretisüütaja saab selleks otstarbeks voolu anda). Massaažipadja reguleeritava pandla saab kinnitada turvahälli või kontoritooli külge ning massaažipatja saab massaaži ajal peaaegu hääletult kasutada.

Mugav ja turvaline massaažipadi. Kui massaaž kestab 15 minutit, sulgub massaažipadi automaatselt. Naha kaitsmiseks on massaažipadja maksimaalseks pinnatemperatuuriks seatud 45° ning sellel on ka ülekuumenemiskaitse funktsioon. Kui kasutate seda talvel, on soojus, mida tunnete, soojem. See on normaalne.

Lisainfo

Kaal 1,6 kg
Mõõtmed 31 × 18 × 10 cm
Tarne

Tellimus jõuab pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul.
Tekkivate küsimuste korral saada kiri e-posti aadressil info@kehahooldus24.ee