- 10%

Mini massaazipüstol Arboleaf

Maksa kolmes osas: 28.67 €, 28.67 €, 28.65 €.
Maksa alles 25.06.2024

85,99

Vähendab lihaste valulikkust ja jäikust

Massaažipüstoliga tehtavat löökravi kasutatakse eelkõige pinges lihaste lõdvestamiseks ja lihasvalude- ja vigastuste leevendamiseks. Massaažiseade mõjub hästi ka lihaste taastumisele ja vähendab riski saada vigastusi.

Parandab paindlikkust, liikumisulatust ja lihaste tööd

Lisaks füüsilisele mõjule aitab löökravi ka tasakaalustada hormoone, vähendab stressihormoone, vabastab endorfiine ja loob seeläbi parema meeleolu.

  • Parandab paindlikkust
  • Liikumisulatust
  • Lihaste tööd
-
+
Tootekood: B096KC1C1D Kategooria:

Kirjeldus

Massage gun massager

Kerge ja võimas

Arboleaf minimassaažipüstol kaalub vaid 0,37 kg. Mini, kuid võimas, eemaldab keha väsimuse ja valu, seda on lihtne kaasas kanda ja kasutada igal ajal ja igal pool. Sobib kontorisse, spordisaali ja õue. Käepideme allosas on ainult üks nupp, millega saab hõlpsalt kõiki toiminguid juhtida.

5 kiirust + madal müratase:

4-käiguline 1500 kuni 3000 p/min reguleeritav vibratsioonikiirus. Leevendavad lihaspingeid. See kasutab täiustatud harjadeta ja mitteinduktiivset mootorit, mille minimaalne töömüra on 45 detsibelli ja väga madal müratase, seda saab kasutada igas kohas teisi häirimata.

4 tüüpi silikoonmassaažipead

4 pehmet, nahasõbralikku, vastupidavat ja kergesti puhastatavat kvaliteetset silikoonmassaažipead, mis on massaaži jaoks tõhusamad. Erineva kujuga massaažipead sobivad kõikidele erinevatele lihasgruppidele, et lõdvestada erinevaid kehaosi.

Pikk aku kasutusiga + C-tüüpi laadimisport

Taaslaetav massaažipüstol kasutab 2 x 2000 mAh akut. Pärast täielikku laadimist saab seda kasutada kuni 8 tundi. Kaasas C-tüüpi laadimiskaabel, mille täielikuks laadimiseks kulub vaid 2 tundi. Märkus: laadige massaažipüstol enne esmakordset kasutamist täielikult täis. Aku ja mootori kaitsmiseks ärge lülitage massaažipüstolit laadimise ajal sisse

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 25 × 25 × 12 cm
Tarne

Tellimus jõuab pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul.
Tekkivate küsimuste korral saada kiri e-posti aadressil info@kehahooldus24.ee