Nutikell AGPTEK LW31

Maksa kolmes osas: 26.67 €, 26.67 €, 26.65 €.
Maksa alles 25.05.2024

79,99

AGPTEK nutikell

1,69-tolline käekell koos isikupärastatud ekraani, muusika juhtimise, pulsi, sammulugeja, kalorite jne. IP68 veekindel treeningu jälgija iOS-i ja Androidi jaoks.

-
+
Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

FT20G

AGPTEK smartwatch 1,69-tolline HD-ekraan täispuutefunktsioonidega vapustavates värvides, erksa selguse ja laiendatud silmapiiriga.

Tervise igakülgne juhtimine: jälgige oma südame löögisagedust päeval, treeningu ajal, aga ka und öösel ja saage oma tervisest sügavam ülevaade. Lisaks aitavad naise tsükli jälgimine, istumise meeldetuletus ja muud tervisefunktsioonid saavutada terviklikku tervisejuhtimist randmelt. Astuge veel üks samm oma tervise poole.

Pöörake lihtsalt rannet, lugege kõiki sissetulevaid kõnesid, tekstsõnumeid, SNS-sõnumeid (nt Facebook, Twitter, Youtube, Instagram jne), mis on saadetud teie nutikella ekraanile, ja hoidke ühendust maailmaga. Telefoni pole vaja taskust välja tõmmata. Märkus. Rakendus OnWear toetab iOS 10.0 / Android 5.0 või uuemat versiooni ja Bluetooth 5.0.

Tehke rohkem, avastage rohkem: Sinu AGPTEK smartwatch nutikell on loodud teie päeva mugavaks muutmiseks. Pakub mitmeid funktsioone, nagu ilmateade ja äratuskellad, stopper, taimer, muusikakontroller, kaamerakontroller ja palju muud pakuvad teile maksimaalset mugavust.

Multifunktsionaalne intelligentne spordikell: 11 spordirežiimiga (sh jooksmine, rattasõit, jooga, ujumine jne). Saate oma spordist maksimumi võtta. Samal ajal salvestatakse ka teie igapäevased tegevused, nagu sammud, vahemaa, kalorid ning teie üldine tervislik seisund ja aktiivsus. IP68 veekindel pritsmete, vee- ja tolmukindluse tagamiseks, muretsemata veepritsmete või äkilise vihma pärast.

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed -
Värv

Hõbe, Must, Roheline, Roosa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutikell AGPTEK LW31”

Your email address will not be published.

5