Nutikell Fitpolo

Maksa alles 25.06.2024

72,99

Nutikell Androidile/iOS-ile, fitnessi käepael, täispuuteekraan, 5 ATM veekindel, pulsikell, unemonitor, stopper, muusika, spordikell, aktiivsuse jälgija

-
+
Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Smartwatch Hereen Women's

Nutikell Fitpolo on valmistatud 1,3-tollise / 3,3 cm TFT LCD-puuteekraaniga; IP68 veekindel puutetundlik fitnesskell, mida saate ujudes mugavalt kanda; muusika juhtimise funktsioon, mis võimaldab teil mängida muusikat igal pool ja igal ajal; muud funktsioonid, nagu GPS, kaugkaamera salvestused, naiste tervise funktsioonid, hingamisharjutused, äratus, stopper, taimer jne.

Nutikell salvestab automaatselt teie pulsi reaalajas ja logib teie unekvaliteedi oleku. See ütleb teile, kui kaua te öösel magate. Sünkroonige andmed oma telefonirakendusega, et mõista täielikult oma tervist ja kohaneda parema elustiiliga.

Täislaadimisaeg on ca. 2,5 tundi. Tavaline kasutusiga on ca. 10 päeva. Rohkem kui 35 päeva ooterežiimis viivad teie igapäevased tegevused peaaegu lõpule. Suure puuteekraaniga nutikell valikuketas muudab kellaaja ja kuupäeva seadmise ning sõnumiteatiste vaatamise lihtsamaks.

4 erineva liidesega saate valida erinevate sihverkettade, 9 spordirežiimi vahel, et jälgida oma tegevusi nagu pulss, põletatud kalorid, sammud, sportimisaeg, distantsi aktiivsus, GPS-i salvestamine, spordikiirus jne.

Kõne, kalender, tekst, alarm ja sõnumiteatised (Facebook, Twitter, WhatsApp, SNS, SMS). Pange tähele: märguanded peaksid ilmuma esmalt teie nutitelefoni, seejärel ilmuvad need kellas.

Spetsifikatsioon:

Ekraan: 1,3 OLED värviline puuteekraan.

Võimsus: 0,24W

Laadimisaeg: 2 tundi

Tööaeg: 35 päeva

Salvestusmaht: 64 MB

Veekindel standard: IP68 (ujumiseks ja sukeldumiseks)

Nõuab: iOS 8.3 ja Android 4.3 (ainult nutitelefon, mitte arvuti, iPad või tahvelarvuti jaoks)

APP nimi: Veryfitpro (saate selle alla laadida Apple Store’ist või Google Playst.)

Paki sisu:

1 x nutikell

1x USB laadija.

1x kasutusjuhend.

Fitness watch for men and women.

Women's fitness bracelet.

Smartwatch men.

Smartwatch fitness watch.

Kas olete väsinud tõusmisest, et telefoni äratuskell välja lülitada? Sellele nutikellale saate määrata 10 äratuskella. See vibreerib, et tuletada meelde üles tõusmist. Ei mingit müra

Kas olete pikka aega pidevalt töötanud?

Nutikell hoiab teid tervemana ja vibreerib, et teavitada teid pärast pikka istumist puhkepausist.

Aitab jäädvustada täpseid võistlus- või treeningaegu. Pole vaja mobiiltelefoni, lihtne ajastus. Seda fitness-nutikella saab hõlpsasti igapäevaellu integreerida.

Treeningkell võib ergutada teid hingama, kui pulss on kõrge, ning aitab teil päeva jooksul rahuneda ja lõõgastuda.

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed -
Värv

Hall, Must, Roheline, Roosa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutikell Fitpolo”

Your email address will not be published.

5