Nutikell KALINCO

Maksa kolmes osas: 26.33 €, 26.33 €, 26.33 €.
Maksa alles 25.06.2024

73,9978,99

KALINCO nutikell, 1,4-tolline puutetundlik värvilise ekraaniga, randmekell vererõhumõõtjaga, pulsimõõtja, unemonitor, spordikell, IP67 veekindel, sammulugeja, sobib meestele ja naistele.

-
+
Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

1

7 spordirežiimi ja aktiivsuse jälgimine: Sellel nutikellal on 7 spordirežiimi (kõndimine, jooksmine, rattasõit, vahelejätmine, sulgpall, korvpall, jalgpall). Nutikell on ühendatud teie nutitelefoni GPS-iga. Samuti saate jälgida oma tegevusi, nagu sammud, kalorid, distants ja igapäevane aktiivsusaeg, mis võimaldab teil teaduslikumalt treenida.

See nutikell pöörab alati tähelepanu teie füüsilisele ja vaimsele tervisele. Suure jõudlusega sisseehitatud liikumisandur jälgib ja tuvastab automaatselt teie vererõhu, vere hapniku, une ja reaalajas pulsisageduse. Pange tähele: need andmed on mõeldud ainult sobivuse viitamiseks, kuid mitte meditsiiniliseks viitamiseks.

Intelligentne märguanne: kui teie telefon on läheduses, saate märguandeid saada kõnede, sõnumite, Facebooki, Twitteri ja rakenduste kohta. Nutikas kell suudab kuvada helistaja nime või telefoninumbri. Kui tõstate randme üles, lülitub ekraan automaatselt sisse, et saaksite vastuvõetud sõnumeid kontrollida.

Automaatne une jälgimine: pärast uinumist jälgib nutikell automaatselt teie und. Kell salvestab sügavat ja kerget uneaega. Samuti on olemas sellised funktsioonid nagu ilmateade, taimer, istuv meeldetuletus, muusika juhtimine jne.

Nutikas käekell toetab kohandatud taustapilte. Saate oma lemmikfotosid üles laadida ja seadistada. HeroBandIII rakendus ühildub nutitelefonidega, millel on Android 4.4 või iOS 9.0 või uuem, Bluetooth 4.0 või uuem.

2

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed -
Värv

Lilla, ML Kuldne, ML Must, Must, Roosa, Roosa/Kuldne

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutikell KALINCO”

Your email address will not be published.

5