Nutikell Samsung Galaxy Watch4

Maksa kolmes osas: 74.00 €, 74.00 €, 73.99 €.
Maksa alles 25.06.2024
Kuumakse alates 7.12 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

206,99221,99

Püsi maailmaga kauem ühenduses

Püsi kauem ühenduses. Nutikella funktsionaalsus ja analoogkella loomulikkus ühes pakendis. Galaxy Watch4 ühendab Sind ümbritseva maailmaga.

Tootel on piiratud ühilduvus teiste brändide telefonidega, millel on Android operatsioonisüsteem ning ei ühildu iOS operatsioonisüsteemiga.

-
+
Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Samsung Galaxy Watch4

Õppige oma keha tundma – jälgige oma treeningu edenemist meie esimese Samsung Galaxy Watch4 nutikellaga, mis mõõdab keha koostist.

Võistelda sõprade ja perega ning suhelda reaalajas. Väljakutseid autasustatakse rinnamärkidega ja neid hinnatakse punktisüsteemis, et muuta liikumine lõbusaks ja sotsiaalseks.

Fitness Tracker – Samsung Galaxy Watch4 jälgige oma tegevusi ja treeningtulemusi kellas ja nutitelefonis. Astuge sammudesse, kontrollige kaloreid ja leidke GPS-i abil oma tee.

Vererõhk ja EKG – Samsungi tervisemonitori rakendus võib luua EKG ja määrata vererõhku. Pärast esimest kalibreerimist kontrollivad Samsung Galaxy Watch4 nutikella andurid vererõhku.

Sleep Tracker – Samsung Galaxy Watch4 tuvastab ja analüüsib teie unefaase ning mõõdab vere hapnikuga küllastumist (SpO) magamise ajal.

Kell, mis tunneb sind kõige paremini

Enamik meist tahaks enda kohta rohkem teada, et oskaksime end parandada. Seetõttu lõime uue Galaxy Watch4 kella, mis saadab sind parema tervise teekonnal.

Treening on käeulatuses

Ära piirdu oma organismi kuulamisega, vaid õpi seda päriselt tundma – Watch4

Jälgi oma treeningute edenemist meie esimese nutikellaga, mis suudab mugavalt mõõta ka kehakoostist. Õpi selgeks oma keha rasvaprotsent, skeletilihaste osakaal, kehas oleva vee hulk ja muud näitajad, mis aitavad sul jõuda oma eesmärkideni. Tänu Samsung BioActive’i andurile ja meie kiireimale kiibile on tegu seni kõige uuenduslikuma Galaxy Watchiga.

*ÄRA mõõda oma kehakoostist, kui sulle on paigaldatud südamestimulaator või muud siirdatud meditsiiniseadmed. ÄRA mõõda oma kehakoostist, kui oled rase. Mõõtmistulemused võivad olla ebatäpsed noorematel kui 20-aastased. Mõeldud üldise heaolu ja treenitusega seotud eesmärkide püüdmiseks. Ei sobi tervise- või haigusseisundi tuvastamiseks, diagnoosimiseks või raviks. Mõõtmistulemused on isiklikuks kasutamiseks. Abi saamiseks pea nõu tervishoiutöötajaga. BIA kättesaadavus võib riigiti või piirkonniti erineda. Kõik funktsioonid ja kasutajaliides võivad muutuda.

Avasta oma BIA-analüüsi tulemused – selleks piisab vaid kahest sõrmest ja 15 sekundist. Igal ajal, igal pool. Uus Samsung BioActive’i andur tuvastab sinu kehakoostise reaalajas, et teaksid täpselt, kuidas seada oma tervise eesmärke.

Treeningukaaslased tulevad appi

Naudi iga sammu sõprade ja pere seltsis nutikellaga Galaxy Watch4. Loe samme ja korralda sõpradega lõbus võistlus, kasutades reaalajas teatetahvli võimalust. Väljakutsetel on oma meenemärgid ja punktisüsteem, et muuta trenn lõbusaks, motiveerivaks ja seltskondlikuks.

Nimeta trenn ja Galaxy Watch4 suudab seda jälgida

Jälgi oma tegevusi ja treeningutulemusi kella ja telefoni abil. Loe samme, jälgi kaloreid ja püsi GPSi abil õigel teel. Galaxy Watch4 tuvastab füüsilise aktiivsuse, et hoida silm peal sinu rutiinidel ja pakub tuge enam kui 90 harjutusele, et saaksid oma treeningust veelgi täpsema ülevaate.
Kui sa oled juba sportlik siis soovitame sulle ka kvaliteetset ja vastupidava akuga massaazipüstolit
Samsung Galaxy Watch4 saad veel tutvuda Samsungi kodulehel

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed -
Värv

Hõbe, Kuldne, Must, Roheline

Suurus

40mm, 44mm

Stiil

Bluetooth, LTE

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutikell Samsung Galaxy Watch4”

Your email address will not be published.

5