Õhupuhastaja LEVOIT 300s 20m² – 40m²

Maksa kolmes osas: 66.00 €, 66.00 €, 65.99 €.
Maksa alles 25.07.2024
Kuumakse alates 6.60 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

197,99

LEVOIT 300s filtreerib teie kodust nähtamatud viirused, allergeenid ja saasteained, et hoida sissehingatav õhk puhtana ja ohutuna.

-
+
Tootekood: 0810043373814 Kategooria:

Sageli koos ostetud

+
Kokku: 246,99

Kirjeldus

Alati ja igal pool

Õhusaaste on üks varjatud terviseprobleemide tekiktajaid. Õietolmuhooaeg ja autode heitgaasid: silmad sügelevad, nina paistetab, hingamine on raskendatud, (krooniline) bronhiit. Kui teil on lemmikloomi, võite silmitsi seista ka selliste probleemidega nagu lemmikloomade karvad ja lõhn. Kui teie või teie pere suitsetavad, on suitsuhais väljakannatamatu. Levoit Core 300S õhupuhasti on hea lahendus ülaltoodud probleemidele.

Läikiv ja tõhus puhastus

Kas olete mures teiste õhupuhastajate halva puhastusefekti või pika puhastusaja pärast? CADR-iga 195 m³/h puhastab Core 300S kaks korda tunnis 41 ㎡ suurust ruumi. Meie insenerid on toodet täiustanud. Tänu rakenduse püsivara uuendusele saab pöördeid suurendada ja puhastusvõimet parandada. 360° õhuvõtuava disain puhastab õhku igas suunas ja väljutab puhta ja tervisliku õhu.

H13 HEPA ja 4 kohandatud asendusfiltrit

3-kihiline HEPA filtrisüsteem eemaldab 99,97% õhus leiduvatest tavalistest allergeenidest, nt. hallitus, tolm, õietolm, lõhnad, sigaretisuits. Lisaks tavafiltrile on saadaval heitgaasi/hallituse/lemmikloomaallergia filter. Suitsetajad, lemmikloomaomanikud, allergikud saavad õhufiltri osta vastavalt vajadusele. Kaasas on ainult standardfilter, teised filtrid on saadaval eraldi.

Usaldusväärne ja intuitiivne õhukvaliteedi indikaator

LEVOT Core 300S-l on professionaalne lasersensor, mis on tundlikum ja täpsem osakeste tuvastamiseks Need andmed kuvatakse otse ekraanil ja mobiiltelefonis. Automaatrežiimis kohandub tase igal ajal automaatselt, et kaitsta teie tervist.

Energiatõhus õhupuhasti

Kas olete mures õhupuhasti kasutamisega seotud suurte elektriarvete pärast? Ruumiõhupuhasti tarbimine on kõrgeimal tasemel vaid 0,015 kWh, 12-tunnise kasutuse juures päevas on sinu elektriarve ca 1,6 € kuus, samas kui sina ja su pere hingate puhast õhku ja see on kindlasti seda väärt.

Lihtne hääl- ja rakendusjuhtimine

Ühendage oma õhupuhasti kolmanda osapoole häälassistentidega juhtimiseks. Kas soovite õhupuhastit eelnevalt sisse lülitada, teada õhukvaliteeti või seadistada režiimi? Saate seda kaugjuhtida VeSynci rakenduse kaudu, et luua tervislik keskkond igal ajal ja igal pool.

Vaikne puhkerežiim

Puhkerežiimis töötab õhupuhastaja vaevumärgatava helitugevusega (22 dB), ekraan jääb täielikult väljalülitatuks ja teil on kosutavam uni.

Kasutusjuhendiga saate tutvuda siin

Lisainfo

Kaal 3 kg
Mõõtmed 30 × 30 × 40 cm
Tarne

Tellimus jõuab pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul.
Tekkivate küsimuste korral saada kiri e-posti aadressil info@kehahooldus24.ee

Tootest

Filtri eluaeg: 6-8 kuud
Müratase : 22 dB dB
Kiiruste arv: ‎3
Toiteallikas: Juhtmega

Pakk sisaldab:
1 x nutikas õhupuhasti
1 x tõeline HEPA 3-astmeline originaalfilter (eelpaigaldatud)
1 x kasutusjuhend
1 x kiirjuhend

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Õhupuhastaja LEVOIT 300s 20m² – 40m²”

Your email address will not be published.

5