Peamasseerija (CHLOVOE)

Maksa kolmes osas: 29.97 €, 29.97 €, 29.96 €.
Maksa alles 25.07.2024

89,90

–  Taaslaetav ja lihtne kaasas kanda

–  Veekindel

–  5 reziimi

-
+
Tootekood: B09XTLVMJ4 Kategooria:

Kirjeldus

Peamasseerija (CHLOVOE)

Ühe nupu multifunktsionaalne, kahte tüüpi kiirust ja viis massaažirežiimi, saab pöörata päri- ja vastupäeva ning tugevus on sobiv. Eemaldatavad massaažikontaktid on valmistatud toidukvaliteediga silikoonist, mis on pehme ja ei ärrita nahka. Ainulaadne materjali tekstuur on nahale sobivam ja pakub peaaegu täiuslikku massaažielamust.

Tipptasemel massaažitehnikad: jäljendab sõrmemassaaži 100 tihedalt kujundatud puutepunktiga traditsiooniliste massaažitehnikate 360° libisemise käigus, sõtkumine ja vibratsioon soodustavad vereringet peas ja leevendavad survet.

Veekindel ja nahasõbralik: IPX7 veekindel disain, kuiv ja märg, kahekordse kasutusega, nii et saate pausi või duši all olles masseerida pead ja muid kehaosi. Pehme kvaliteediga silikoonpea kaitseb juukseid tõmbamise ja keerdumise eest ning ei kahjusta nahka. Neli massaažikontakti on lihtsaks puhastamiseks eemaldatavad.

Taaslaetav ja nutikas kaasaskantav: elektrilise peamassaaži külge kinnitatud magnetilist laadimiskaablit saab kasutada 1 nädal pärast täislaadimist. Sellel on 10-minutiline taimeri funktsioon juhuks, kui unustate selle välja lülitada.Ergonoomilise disainiga ja hõlpsasti haaratava kompaktse ja juhtmevaba disainiga saate masseerida igal ajal ja igal pool.

Lisainfo

Kaal 0,500 kg
Mõõtmed 12 × 12 × 14 cm
Tarne

Tellimus jõuab pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul.
Tekkivate küsimuste korral saada kiri e-posti aadressil info@kehahooldus24.ee