Pooride puhastaja (FLEHIER)

Maksa alles 25.07.2024

49,99

– Unikaalne vaakumiga puhastussüsteem

– Kõrvaldab mustpead nende juurtega

– Tee kliinilise taseme naha sügavpuhastus ise!

– Maksimeerib mustuse eemaldamist

-
+
Tootekood: POO3 Kategooriad: ,

Sageli koos ostetud

pooride puhastaja
+
Kokku: 129,99

Kirjeldus

Pooride puhastajal on võime nahka imeda ja puhastada. Läbi on viidud 1000 testi, mis näitavad, et pooride puhastaja suudab tõhusalt eemaldada valgepead, surnud naha, rasu ja meigijäägid, nahk tiheneb pärast 2-5 nädalat pidevat kasutamist. Kvaliteet on garanteeritud.

Mustpeade eemaldaja kasutab uuenduslikku vaakum-adsorptsioonitehnoloogiat ilma teie nahka kahjustamata. Pooride puhastaja on mugavam ja tõhusam kui näomaski või akne nõela kasutamine. Keskkonnasõbralikust ABS-materjalist valmistatud mustpeade eemaldaja on mittetoksiline ega ärritav.

LCD-ekraaniga saad lihtsalt kuvada järelejäänud võimsuse ja tööaja. Kvaliteetne liitiumaku, mida saab kasutada üle 180 minuti, sobib kaasaskandmiseks ja reisimiseks. Lisaks on kvaliteetne pakend ideaalne kingitus teie perele ja sõpradele

5 imemisvõimsuse taset.
Pooride puhastusvahend on mõeldud erinevatele nahatüüpidele. Kerge imemisaste 1 ja tase 2 sobivad tundlikule ja kuivale nahale. Palun kasutage seda esimest korda koos väikese augu iluanduriga. Keskmise imavusega 3 on mõeldud neutraalsele nahale. Kõrge imavusega, tase 4, on rasvasele nahale ja tugevaim, tase 5, on mõeldud suurte pooridega seganahale.

Lisainfo

Kaal 0,310 kg
Mõõtmed 20 × 12 × 5 cm
Tarne

Tellimus jõuab pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul.
Tekkivate küsimuste korral saada kiri e-posti aadressil info@kehahooldus24.ee

Sulle võib meeldida ka…