Pooride puhastaja (Frohmen)

Maksa alles 25.08.2024

65,90

– Sobib kõikidele nahatüüpidele

– Kerge ja kompaktne

– Laetav

-
+
Tootekood: POO4 Kategooria:

Kirjeldus

Professionaalne disain
Pooride puhastaja kasutab vaakumtehnoloogiat, see suudab nahka sügavuti puhastada ja tõhusalt kõiki näonaha probleeme. Pikaajaline püsivus võib kõrvaldada kangekaelsed tedretähed, valgepead, akne, surnud naha- ja meigijäägid ning muud nahaprobleemid.

Mustpeade eemaldaja on valmistatud ABS materjalidest. See aeg ja tedretähnide puhastusvahend tõhusaid füüsilisi meetodeid nahaprobleemide lahendamiseks ilma mürgiste ja kahjulike kemikaalideta. Uuringud saavad et imemisvõimsusega 60 kPa tõhusalt ilma nahka kahjustamata. Lisaks 7 tükki akne mustpeade eemaldamise vahendit.

Laetav
Te ei pea muretsema aku vahetamise pärast. Pooripuhastit laetakse USB kaudu ja see võib pärast täislaadimist töötada pidevalt kuni 180 minutit. LED-indikaator näitab selgelt imemistaset ja tööolekut.

Sobib kõikidele nahatüüpidele
Näo luts kasutab vaakum-absorptsiooni tehnoloogiat, mis on kindlalt välja töötatud erinevatele nahatüüpidele. Tase 1 sobib tundlikule nahale, tase 2 sobib kuivale nahale, tase 3 sobib normaalsele nahale ja tase 4-5 sobib rasvasele nahale. Mugavama puhastamise saate valida sobivama imemise võimsuse. Saab kasutada 7 akne mustpeade eemaldamise tööriistaga.

Kerge ja kompaktne
Mustpeade eemaldaja on loodud olema kerge ja kergesti kaasaskantav, et saaksite nautida spaa-nahahooldust kodus või reisil olles. Voolujooneline disain on ilus ja seda saab hoida käes hoida. Kaunilt pakitud, võib olla kingitus perele või sõpradele.

Lisainfo

Kaal 0,300 kg
Mõõtmed 21 × 11 × 6 cm
Tarne

Tellimus jõuab pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul.
Tekkivate küsimuste korral saada kiri e-posti aadressil info@kehahooldus24.ee