Silmade masseerija (Breo iSee4 M)

Maksa kolmes osas: 50.00 €, 50.00 €, 49.99 €.
Maksa alles 25.08.2024
Kuumakse alates 5.53 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

149,99

✔️ Aitab vähendada peavalu ja emotsionaalset stressi.
✔️ Lõõgastab näolihaseid.
✔️ Toetab endokriin- ja närvisüsteemi tegevust.
✔️ Aitab vähendada turseid, väikeseid kortse ja tumedaid ringe silmade ümber.
✔️ Sobib eriti hästi inimestele, kes veedavad palju aega monitori taga.

-
+
Tootekood: 690770485956 Kategooria:

Kirjeldus

Kuidas töötab?

Muusikateraapiaga silmamasseerija kasutab õhkpatjade abil tehtavat massaažitehnikat, mis keskendub kasutaja silmapiirkonnale ja silmaümbrusele. Soojendusega koos ergutab massaaž silmapiirkonna vereringet, trimmib silma ümber asuvat nahka ning vähendab silmaaluste turset. iSeeM ergutab nahaaluste kudede ainevahetust ning lõdvestab silmaümbruslihaseid.

Kuidas kasutada?

Silmamasseerija kasutamiseks tuleks eemaldada silmameik või asetada silmade ja masseerija vahele õrn kosmeetiline salvrätik. Seejärel saab masseerija silmadele asetada, selle suuruse endale sobivaks reguleerida ning valida kolme erineva kestvuse ja olemusega programmi vahel. Masseerija kasutamiseks on kõige parem istuda või lamada.

Kui silmamasseerija nahast sisepind on määrdunud, saab seda lihtsasti niiske salvrätiga puhastada. Silmamasseerija töötab juhtmevabalt ning sellega tuleb kaasa laadija. Tänu silmamasseerija kokkuvolditavale disainile on see kõikjale hõlpsalt ja turvaliselt kaasavõetav.

iSee m help - an eye massage with gentle air pressure

Kuidas saab iSee M mind aidata?

Nutikas õhurõhk leevendab mobiiltelefonide sagedasest kasutamisest tingitud silmade väsimust. Kohandatud kuumuse kokkusurumise tehnikad vähendavad tõhusalt teie silmade kuivust pärast tundidepikkust kontsentreeritud tööd ja kroonilisi peavalusid.

music via bluetooth

 

Muusika Bluetoothi kaudu.

iSee M on siin, et pakkuda täiesti uut massaaži teekonda. Saate oma esitusloendeid esitada rakenduse muusikafunktsiooni kaudu, nautides samal ajal silmateraapiat.

personalized eye massage

 

Nautige silma masseerijat.

1.  Soojenduse reguleerimine:  42–47 ℃ (107,6–116,6 ℉), kuumuse kokkusurumine värskendab teie väsinud silmi
2.  4 režiimi: lisaks põhilistele PEHME/KESKMINE/TUGEV režiimidele võimaldab Breo smart APP seadistada masseerija režiimi vastavalt oma soovile.
3.  Oma muusikaloendi esitamine APP-ühenduse kaudu annab teile meeldivama massaaži.

smart temperature control

 

Nutikas temperatuuri juhtimine

Kütteastme saate alati valida vastavalt oma vajadustele. Täpne sihtsoojendus kiirendab vereringet, leevendab tõhusalt silmade väsimust, aitab ka parandada tumedaid ringe ja saavutada tervemad silmad.

easy to clean and antibacterial TPU

 

Antibakteriaalne

Koreast imporditud termoplastne polüuretaan võib välistada otsese kokkupuute riski bakteritega, kaitsta teie tundlikku silmanahka õrna hooldusega. Breo pöörab rohkem tähelepanu teie isikliku hügieeni tagamisele, arendades samal ajal mugavaid massaaživõtteid.

foldable design

 

Kokkulapitav disain

Kokkulapitav disain muudab iSee M kaasaskantavaks ja hõlpsasti hoiustatavaks. Vaid 275 g kaaluga saab sellest teie taskus isiklik massöör. Lisaks saab seda pikka aega kasutada vaid 2-tunnise laadimisega, mis tagab, et saate seda kasutada kõikjal, kuhu lähete.

Lisainfo

Kaal 0,550 kg
Mõõtmed 21 × 8 × 11 cm
Tarne

Tellimus jõuab pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul.
Tekkivate küsimuste korral saada kiri e-posti aadressil info@kehahooldus24.ee