Taaslaetav Kaal (Renpho ES-30M)

Maksa alles 25.05.2024

69,99

Renpho kaal määrab kaalu, KMI, keharasvasisalduse ja muud olulised mõõdikud.

-
+
Tootekood: ES-30M Kategooria:

Kirjeldus

Body fat scales Bluetooth personal scales

Renpho Smart Body Analysis Kaal määrab kaalu, KMI, keharasvasisalduse ja muud olulised mõõdikud. Saate end igal ajal kaaluda, isegi ilma nutitelefonita. Mõõdetud andmed sünkroonitakse järgmisel rakendusega ühenduse loomisel.

Üle 3 miljoni ülemaailmse kasutaja – Renpho rakendust on lihtne kasutada ja selle saab alla laadida App Store’ist või Google Playst. Renpho rakenduses olevaid andmeid saab sünkroonida Samsung Healthi, Fitbiti, Apple Healthi ja Google Fitiga.

Laetavad akud – Sisseehitatud liitiumakud võimaldavad kaalu lihtsalt USB-kaabli kaudu laadida. Kui kaalud ei saa täielikult laetuna sisse lülitada, vajutage tagaküljel olevat lähtestusnuppu.

Olulised märkused – Enne mõõtmist võtke jalanõud ja sokid jalast. Seiske kaalul ainult siis, kui olete paljajalu. Veenduge, et teie jalad puudutaksid kõiki nelja elektroodi. Kaal tuleb asetada kõvale ja tasasele alusele. Vaibad või muud pehmed alused võivad mõõtmise täpsust mõjutada. Ekraanil kuvatakse ainult kehakaal, ülejäänud mõõdikud kuvatakse rakenduses. Profisportlastele need kaalud ei sobi.

Jälgib teie vormisolekut – Renpho rakendus aitab teil seada eesmärke, salvestada ajaloolisi andmeid ja jälgida oma igapäevast, iganädalast ja igakuist edu.

Tehnilised omadused:

Maksimaalne kaal: 180 kg

Ühikud: kg/nael (valitav rakenduses).

Ekraan: taustvalgustusega LED-ekraan

Body fat scales Bluetooth personal scales

Lisainfo

Kaal 2,8 kg
Mõõtmed 35 × 35 × 10 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Taaslaetav Kaal (Renpho ES-30M)”

Your email address will not be published.

5