14 PÕHJUST, MIKS VALIDA RASKUSTEKK

raskustekk

14 PÕHJUST, MIKS VALIDA RASKUSTEKK

Raskustekk on suurepärane vahend lõõgastumiseks ja une kvaliteedi parandamiseks. Kas soovite teada, miks? Siin on 14 põhjust, miks raskustekk annab teile hea une.

1. VÄHENDAB UNETUST

Kas teadsite, et enamik meist kannatab mingil eluperioodil unetuse all?

Kuigi te kindlasti ei vaja diagnoositud haigusseisundit, et nautida raskusteki eeliseid, oleksite võinud pikka aega kannatada unetuse all, ilma et oleksite aru saanud, mida te läbi elate. Stress ja ärevus põhjustavad sageli unetust. Unekaotus põhjustab ka stressi ja ärevust. See on nõiaring, mida kõik peaksid vähemalt püüdma ära hoida.

Kui tunned, et oled juba pikka aega liiga vähese unega toime tulnud, on aeg tegutseda. Raskustekk aitab teil magada ning tunnete end lõdvestunult ja mugavalt.

2. VÄHENDAB ÄREVUST

Raskustekk on loodud, et sa tunneksid massaaži või kallistust. See lõdvestab teid ja veenab teie alateadvust, et kõik on korras. See paneb kasutaja end rahulikult ja turvaliselt tundma. Sügava puutetundliku rõhu stimulatsioon paneb meie aju serotoniini loomulikult tootma. Serotoniin on hormoon, mis vähendab ärevust ja muudab teid õnnelikuks.

ärevus

3. VÕITLEB STRESSI VASTU

Kujutage ette ilusat ööd Lapimaal koos värviliste virmaliste taevas. Pole ühtki probleemi, mis võiks teieni jõuda või teid häirida. Sellise tunde tekitamiseks on raskustekid loodud.

Öösiti muretsevad inimesed sageli asjade pärast, mis ei oma tähtsust või mille pärast ei peaks muretsema, kui on aeg puhata. Uuringud näitavad, et sügava puutetundliku rõhu stimulatsiooniteraapia ja serotoniin aitavad stressiga võitlemisel.

stress

4. PARANDAB KESKENDUMISVÕIMET JA RAVIB ADHD

ADHD all kannatav inimene võib kannatada mitmesuguste sümptomite all, kuid ADHD on kõige paremini tuntud keskendumisraskuste ja hüperaktiivsuse poolest.

On tõestatud, et sügav puudutussurve stimulatsioon rahustab inimest. See on suurepärane uudis neile, kes kannatavad ADHD all. See aitab vaimul ja kehal siseneda rahuolekusse, mis aitab hüperaktiivsel inimesel meelt puhastada ja uinuda.

5. PARANDAB RAHUTUTE JALGADE SÜNDROOMI SÜMPTOME

Keegi, kes kannatab rahutute jalgade sündroomi all, kogeb jalgades ebamugavat tunnet, mis võib olla väga masendav. Sageli püüavad kannatajad oma tunnet kontrollida, avaldades survet oma jalgadele.

Raskustekk võib aidata rahutute jalgade sündroomi sümptomite korral. Teki kaal tekitab jalgadele survet, kui inimene üritab uinuda. Öö juhtub olema aeg, mil rahutute jalgade sündroomi sümptomid on kõige hullemad.

6. PARANDAB UNEKVALITEETI

Kas olete kunagi mõelnud, miks ma olen ikka veel väsinud, kuigi olen näiliselt piisavalt maganud?

Põhjus on selles, et teie une kvaliteet võib olla halb. Üks võimalus unekvaliteedi parandamiseks on tagada, et tingimused, milles te magate, vastavad teie kehale sobivatele tingimustele. Meie loomulik sisseehitatud mehhanism käivitatakse serotoniini tootmiseks, kui meie keha tajub raskusteki survet. See saadab meie ajule sõnumi, et oleme magamiseks turvalises ja mugavas keskkonnas.

Ilma selleta jääb see tõenäolisemalt vähem sügavasse uneseisundisse. See on ka põhjus, miks raskustekk aitab teil ärgata end hästi puhanuna.

raskustekk

7. HALDAB AUTISMI SÜMPTOME

Autismiga patsiendid eelistavad sageli aeglasemat puudutust, mida raskustekid kasutajatele pakuvad. Raskustekk taasloob massaaži, mis tekitab sujuvalt survet, mis rahustab autismi sümptomeid.

8. TÕSTAB TUJU

On arusaadav, et vähema või kehva unega oled tavapärasest pahuram, kuid kas teadsid, et kurbuse tujukuse põhjuseks on sageli sama hormooni puudumine, mida kaalutekid aitavad toota?

Väsimus võib inimesel päeva jooksul meeleolumuutusi põhjustada. Kui tunnete end hästi puhanuna ja õnnelikuna, aitab see ka teid ümbritsevatel inimestel lõõgastuda. Õnnelik olemine muudab sind sotsiaalsemaks ja populaarsemaks!

9. AITAB PTSD VASTU

Posttraumaatiline stressihäire võib tekkida siis, kui inimene on sattunud traumaatilises olukorras nagu õnnetus. PTSD sümptomiteks on unetus ja depressioon. Kaalutud raskustekk aitab nende sümptomite puhul kindlasti. See aitab ka ärevuse korral, mis on PTSD-ga põdejate jaoks tavaline probleem.

10. JULGUSTAB KESKENDUMIST KLASSIRUUMIS

On üldteada, et uni aitab asju meelde jätta ja unekaotus põhjustab keskendumisraskusi. Kui inimene on väsinud, võib ta tõesti tunda, et kriitilist mõtlemist vajavate ülesannetega on tavapärasest raskem hakkama saada. Seda seetõttu, et meie ajufunktsioonid aeglustuvad, kui oleme väsinud.

11. AITAB EAKAID INIMESI

Eakad inimesed kannatavad unetuse all palju sagedamini kui teised. Mõnikord põhjustab unetus ise stressi ja ärevust, mis eakatel inimestel sageli esineb. Raskustekk parandab eakate une kestust ja kvaliteeti. Kaaluge enda ja oma lähedaste abistamist, et nad saaksid taas paremat und nautida. Osta näiteks kingituseks raskustekk!

12. VÄHENDAB PAANIKAHÄIRE SÜMPTOME

Paanikahoogusid on raske kontrollida ja need võivad tekkida igal ajal. Tõenäoliselt olete juba aru saanud, et raskustekid aitavad ärevust kontrolli all hoida. See muudab selle väärtuslikuks vahendiks paanikahoogude ohjamisel.

13. AITAB HALDADA OCD-d(Obsessiiv-kompulsiivne häire)

OCD põdejad kannatavad paljude erinevate sümptomite all. Mõnel võib olla tugev vastumeelsus suhtes või hirm kontrolli kaotamise ees jne.

OCD uuringud on näidanud seost madala serotoniini tasemega. Sügava puutetundliku rõhu stimulatsioonil on uuringute kohaselt võime tõsta serotoniini taset.

14. PARANDAB SISEMIST RAHU

Raskusteki kallistuslik surve rahustab sind kohe õhtul. Selle rahustav toime aitab teil lõõgastuda ja tõeliselt ööd nautida.

Serotoniin aitab meil terve päeva rahulikuna olla. Kuigi sul on olnud kiire ja raske päev, aitab raskustekk sul rahulikuks jääda.

Raskustekk on ka muud kui vahetu mõju. Näiteks kui tunnete, et raske töö ei tasu end ära ja igapäevaste rutiinide jaoks pole piisavalt põhjust, võib see tähendada, et te ei premeeri ennast piisavalt.

Teadmine, et õhtul on midagi oodata, on meie elus nii oluline tegur, et soovitame sellesse investeerida. Raskustekk on eriti tervislik ja turvaline viis, kuidas alustada oma päeva iga osa nautimist.

rahu

Meie poes on lai valik erinevate suurustega raskustekke.

Raskustekkidega saad tutvuda siit: Raskustekid