5 põhjust, miks peaks kasutama elektrilist hambaharja

1. Elektriline hambahari on efektiivsem tavalisest hambaharjast

On teaduslikult tõestatud, et elektrilised hambaharjad on efektiivsemad tavalisest hambaharjast. Elektriline hambahari tagab igemete õrna massaaži, mis parandab vereringet ja tänu tõhusale katu eemaldamisele, parandab igemete tervist.

Tavalise manuaalse hambaharjaga kasutatakse rohkem jõudu, mille tõttu võib ige taanduda ning tekkida hambaemaili defekt. Seetõttu soovitatakse edasise kulumise vältimiseks kulunud hammaste ja paljastunud dentiiniga patsientidele elektrilist hambaharja.

Sinu tavaline hambahari = 300 harjaste liigutust minutis.

Elektriline hambahari = 40 000 harjaste liigutust minutis.

 

2. Vähem füüsilist tööd

Can You Really Sweat Out Toxins? | Britannica

Kes meist ikka iga hommiku ja õhtu viitsib tavalise hambaharjaga hambaid pesta. Kui meil on võimalus vajutada nuppu ja 2 minutiga pesta hambad puhtaks.

3. Valgemad hambad

White teeth, the professional way | Registered Dental Hygienists

Elektrilistel hambaharjadel on suurem liigutuste arv võrreldes tavalise hambaharjaga. Parimad mudelid sooritavad kuni 48 000 liigutust minutis (käsitsi ainult 300–600 liigutust minutis).

Erinevus on märgatav nii numbrites kui ka tulemuses. Parimad mudelid eemaldavad kuni 100% rohkem hambakattu kui tavalised käsihambaharjad. Nii püsib suuõõs kauem puhas ja hingeõhk on värske. Parem hambakatu eemaldamine toetab igemete ja parodondi tervist.

4. Kindlustunne

Iga pesuga on sul 2 minuti taimer. Selle ajaga sa jõuad enda hambad ilusti ära pesta ning sa ei pea muretsema, et kas igalt poolt ikkagi jõudsin pesta. Tavalise hambaharjaga sul ei ole mingit ülevaadet enda hammaste pesust.

5. Õrn igemetele

Elektrilised hambaharjad on igemete vastu õrnad. Elektrilist hambaharja kasutades hakkab tavaliselt kõdi kui ebameeldiv tunne. Meie soovitame sulle Lächen (RM-T8) või PHYLIAN Sonic 2.0 elektrilist hambaharja.

Lächen (RM-T8)

RM-T8.

PHYLIAN Sonic 2.0

Õpetus video hammaste pesemiseks, kui kasutad elektrilise hambaharja