Kaela masseerija (ALKAI)

Maksa alles 25.07.2024

59,99

✔️ Aitab vähendada kaelavalu.
✔️ Lõõgastab kaelalihaseid.
✔️ Vähendab pingeid kehas.
✔️ Eriti sobilik inimestele, kes teevad istuvat tööd (näiteks arvutitöö).

-
+
Tootekood: KAE3 Kategooria:

Kirjeldus

 

Topeltjuhtimisrakendus ja nupud: veenduge, et oleksite alla laadinud rakenduse uusima versiooni v1.4. ALKAI kaelamassaažiseadet saab hõlpsasti juhtida oma mobiiltelefonist, ühendades selle lihtsalt Bluetoothi ​​kaudu.

Kuumusega kaelamasseerija ALKAI korpus on valmistatud ülipehmest ühes tükis silikoonist, millel on ainulaadne individuaalne U-kuju, mis muudab selle mugavamaks igas suuruses inimestele. Neli eraldiseisvat väikest elektroodi kohanduvad ka kaelaga paremini kui tavaline 3- või 2-osaline disain.

Põhjalikum funktsionaalsus: 6 kaelamassaaži režiimi, 16 intensiivsuse taset, 3 temperatuuritaset (kõrge: 40°C, keskmine: 38°C, madal: 36°C). See sobib ideaalselt igasugustele inimestele, olgu siis kontoritöötajatele, koduperenaistele, autojuhtidele jne.

Kaasasoleva laadimiskaabli abil saad laadida kaelamasseerijat igal ajal ja igal pool arvuti, pistikupesa või isegi auto kaudu. Soovitame ühe seansi jooksul mitte töötada pidevalt kauem kui 30 minutit. Täielikult laetuna võib aku vastu pidada kuni 7 päeva või kauem (15 minutit päevas).

Ideaalne valik kingituseks: vaid 140 g kaaluv kaelamasseerija paindlik ja kerge disain muudab selle kaasaskandmise lihtsaks. Lihtne kasutada reisil, kodus või kontoris. Ideaalne sünnipäevakingiks meestele või naistele.

Lisainfo

Kaal 0,200 kg
Mõõtmed 19 × 19 × 7 cm
Tarne

Tellimus jõuab pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul.
Tekkivate küsimuste korral saada kiri e-posti aadressil info@kehahooldus24.ee