Kaela masseerija (Mroobest)

Maksa alles 25.07.2024

69,99

✔️ Aitab vähendada kaelavalu.
✔️ Lõõgastab kaelalihaseid.
✔️ Vähendab pingeid kehas.
✔️ Eriti sobilik inimestele, kes teevad istuvat tööd (näiteks arvutitöö).

-
+
Tootekood: KAE7 Kategooria:

Kirjeldus

Masseerija on inimkehatehnoloogia, esteetikateaduse ja kaelakõvera disaini järgi loodud “U” masinaks. Seda tüüpi disain toob masseerija kaelale lähemale, et saavutada parem massaaž.

Nutikas kaelamassaažiseade: uuenduslik elektrooniline kaelamassaaž, mis erineb tavalistest masseerijatest. Aitab kaelavalude, õlaväsimuse, kehapingete korral, parandab unekvaliteeti ja soodustab vereringet.

Mitu massaažirežiimi. elektrilisel kaelamasseerijal on 6 impulsirežiimi ja 15 intensiivsuse seadistust. Lihasvalu või kehapingete vähendamiseks saad valida endale sobivaima režiimi. See on eelseadistatud 15 minutiks automaatseks väljalülitamiseks.

Kaasaskantav ja moodne disain: ainulaadse kõrvaklappide stiiliga juhtmevaba kaelamassaažiseade sobib iga suurusega kaelaga. See on kaasaskantav ja kerge, sobib ideaalselt kasutamiseks kodus, kontoris ja autos.

See masseerija kasutab madala sagedusega impulssteraapiat. Kui kasutate seda esimest korda, võite tunda elektrilööki, mis on normaalne. Erinevatel inimestel on erinevad tunded. Palun lugege kasutusjuhend enne kasutamist hoolikalt läbi. Näpunäide: südamestimulaatorite paigaldamine või metalli kandmine kehas on keelatud. Enne kasutamist pühkige kindlasti oma kaela niiske rätikuga.

Lisainfo

Kaal 0,200 kg
Mõõtmed 19 × 19 × 7 cm
Tarne

Tellimus jõuab pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul.
Tekkivate küsimuste korral saada kiri e-posti aadressil info@kehahooldus24.ee