Käte masseerija (COMFIER 2.0)

Maksa kolmes osas: 33.00 €, 33.00 €, 33.00 €.
Maksa alles 25.05.2024

99,00

✔️ Aitab vähendada valu kätes.
✔️ Lõdvestab käsi.
✔️ Soodustab vereringet.
✔️ Pakub leevendust.
✔️ Takistab käte naha vananemist.

-
+
Tootekood: B08JTC12QP Kategooria:

Kirjeldus

 

Mugav kuuma kätemassaaži seade neelab iga teie käeosa võimsa kompressioonmassaažiga, et pakkuda sügavat lõõgastust. Käsimassaažiseade aitab leevendada artriiti ja karpaalkanalit, sõrmede tuimust pärast käsitsitööd nagu trükkimine, pillimäng jne.

Comfier käsimassaažiseade pakub rütmilist survet, et masseerida kogu käsi sõrmedest peopesade ja randmeteni. Elektrilisel artriidi kätemassaaži seadmel on 3 massaažirežiimi ja 3 intensiivsuse taset.

Randmemassaaži seade pakub õrna kuummassaaži, et vältida käte kuumust ja niiskust, vältida kuivust ning leevendada sõrmevalu ja tuimust ja külma. Tavaliselt kulub 2–3 minutit, enne kui tunnete ilmset kuumuse muutust.

Juhtmevaba kätemassaaži seade Comfier on varustatud liitiumakuga, mida saab laadida USB kaabli kaudu. Mugav ja kaasaskantav kätemassaaž nautimiseks kodus, kontoris või liikvel olles. Lihtne kasutada nuppude juhtpaneeli kaudu isikliku kätemassaaži režiimi kohandamiseks.

Kompressioonmassaaži seade Comfier sobib naistele või meestele käte lõdvestamiseks. Ideaalne tervislik emadepäeva kingitus emale või isale. Lihtne juhtida nuppudega ja mugav kõikjale kaasa võtta.

Lisainfo

Kaal 4 kg
Mõõtmed 34 × 20 × 15 cm
Tarne

Tellimus jõuab pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul.
Tekkivate küsimuste korral saada kiri e-posti aadressil info@kehahooldus24.ee