Mini massaazipüstol (Vandelay)

Maksa alles 25.06.2024

69,99

Vähendab lihaste valulikkust ja jäikust

Massaažipüstoliga tehtavat löökravi kasutatakse eelkõige pinges lihaste lõdvestamiseks ja lihasvalude- ja vigastuste leevendamiseks. Massaažiseade mõjub hästi ka lihaste taastumisele ja vähendab riski saada vigastusi.

Äratab keha ülesse ja teeb lihased aktiivseks

Massaažipüstol on paljudele inimestele oluline osa nende hommikurutiinist. Stimuleerides vereringet äratab see sinu lihased ja keha ülesse, et saaksid kiiremini päevaga alustada.

  • Parandab paindlikkust
  • Liikumisulatust
  • Lihaste tööd
-
+
Tootekood: MAP11 Kategooria:

Kirjeldus

Vandelay massaažipüstolil on ainulaadne ergonoomiline disain, mis võimaldab maksimaalselt ja hõlpsalt jõuda kõikidele kehaosadele. Mootor tagab, et see töötab aastaid tõhusalt ja on väga vaikne.

6 vahetatavat pead – erinevateks rakendusteks kehal. Väike lame pea (üldine), väike ümar pea (liigesed), U-pea (selgroolülid), kuulpea (suured lihasrühmad), ristpea (hooldusmassaaž) ja nõgus pea (reie-, sääre- ja randmelihased). See võimaldab masseerida teatud lihasrühmi kogu kehas. Ideaalne õlgadele, kaelale, seljale, jalgadele, kätele ja muule.

Kõrge intensiivsusega – Vandelay massaažipüstolil on 3 käiku – aeglane (2100 p/min), keskmine (2700 p/min) ja kiire (3100 p/min), et rahuldada kasutajate vajadusi. Pöörake tähelepanu kiiruse ja intensiivsuse seadistuste LED-tulele. Selle väljalülitamiseks vajutage ja hoidke nuppu 3 sekundit all.

Juhtmevaba masseerijat saab laadida C-tüüpi USB-laadijaga (5V 2A) ja selle massiivse 4800 mAh aku tööaeg on 4–6 tundi. Laadimisaeg on vaid 3,5 tundi. Sellel on ka blokeeritud mootorikaitse – kui mootor on blokeeritud, lõpetab mootor pöörlemise ja seadme taaskäivitamiseks peate nuppu 3 sekundit all hoidma.

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 30 × 30 × 12 cm
Tarne

Tellimus jõuab pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul.
Tekkivate küsimuste korral saada kiri e-posti aadressil info@kehahooldus24.ee